Muzyka

„Oprócz tego, że słyszysz mój głos, otrzymałeś również dar komponowania utworów, które mają ukazać chwałę mego Ojca, który jest w niebie.

Również tu proszę, żebyś pozostał anonimowy, ponieważ jest to muzyka, która dana jest ci od Pana, a nie którą ty sam tworzysz.

Pamiętaj, że ty ją tylko otrzymujesz, dlatego miej czyste serce, aby móc ją przyjąć i ukazać chwałę królestwa niebieskiego. Tak jak wielu ludzi modli się i prosi o natchnienie do złego ducha, aby uczynił ich ludźmi pełnych sławy na tym świecie, tak ty módl się do Ducha Świętego, abyś otrzymał łaskę, która ukaże to, że JA JESTEM.

Nie otrzymasz chwały u ludzi, lecz u Ojca, który jest w niebie, i dopiero kiedy nadejdzie koniec twojego żywota, będzie można odkryć imię osoby, do której są skierowane te słowa.
Proszę, abyś skomponował utwory do zapisanych fragmentów Pisma Świętego. Nie lękaj się, że nie otrzymasz natchnienia, ponieważ te utwory są już gotowe i wystarczy, żebyś miał czyste serce, abyś mógł je otrzymać. Nie zamartwiaj się, że nie znasz nut i nie masz żadnego wykształcenia muzycznego, ponieważ najważniejsze jest ukazanie tego, co znajduje się w twoim sercu.
Tylko ty wiesz, jakie cierpienia duchowe musisz przeżywać w związku z otrzymanymi darami, dlatego ufaj w plan mego Ojca i pamiętaj, że aby przekazać w muzyce wydarzenia, do których doszło w Ewangelii, sam musisz ich doświadczyć i je przeżyć.
Boisz się, że nie dasz rady? Myślisz, że jest tego za dużo?

Nie lękaj się!
Powiadam ci, że znajdzie się osoba, która będzie umiała zapisać nagraną przez ciebie muzykę pod postacią nut, tak aby służyła ona również innym.

Fundacja „Jestem Słowem”
ul. Naramowicka 266C
61-601 Poznań
KRS: 0001026107

Imprimatur
Wszystkie publikacje posiadają imprimatur Kościoła katolickiego. W książce wykorzystano tekst z Biblii Tysiąclecia wydanie V.

Wsparcie:
Fundacja „Jestem Słowem”
nr konta: 78 1140 2004 0000 3502 8360 3919
Tytuł: Darowizna na cele statutowe